Oświetlenie i akcesoria samochodowe

Halogeny dalekosiężne

Halogeny przeciwmgielne

Światła do jazdy dziennej

Adaptacje

Oświetlenie dodatkowe

Akcesoria

Darmowa dostawa
przy zamówieniu powyżej 200 zł

603 06 88 33 / 42 658 58 50
[email protected]

 

POLECANE PRODUKTY

Serwis
oświetlenia


W naszej firmie oferujemy również profesjonalny serwis oświetlenia samochodowego w okolicach Łodzi. Na co dzień zajmujemy się przeróżnymi problemami związanymi z oświetleniem każdego rodzaju pojazdów.

Nasz blog

Wiele słyszy się na temat najnowszych technologii w dziedzinie oświetlenia samochodowego  – najwięcej emocji i oczekiwań budzi chyba technika LED. Dość szybko z poziomu segmentu aut luksusowych […] Czytaj więcej »
Następny Mercedes ML uzdrowiony… w ostatnim czasie wykonaliśmy kilka regeneracji reflektorów w ML W164. W większości przypadków klienci zażyczyli sobie również stylizację na wersję AMG – […] Czytaj więcej »
W ostatnim czasie zajęliśmy się adaptacją reflektorów do Volkswagena Golf 6 generacji. Na czym polegała taka adaptacja? W bogatszych wersjach wyposażenia Golfa (w tym GTI) mogliśmy […] Czytaj więcej »

Sklep AUTO-WEST


Od kilkunastu lat nasza firma specjalizuje się w oświetleniu samochodowym. Przez ostatnie lata odwiedziło nas kilka tysięcy przeróżnych samochodów, które możecie Państwo podziwiać w galerii zdjęć naszych realizacji. Od prostych spraw do ciekawostek na skalę światową!

W naszym magazynie posiadamy kilkanaście tysięcy produktów, których nie sposób wszystkich wystawić na raz w sklepie internetowym. Jeśli interesuje Państwa jakiekolwiek oświetlenie samochodowe, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Zrobimy wszystko co w naszej mocy!

Oprócz sklepu posiadamy profesjonalny serwis oświetleniowy, gdzie możecie Państwo zlecić nam montaż, naprawę i regenerację oświetlenia samochodowego.