Halogeny

Luminator X LED chrom

HELLA Luminator X LED chrom

3 850,00 zł / komplet

Dostępność: Na zamówienie

SKU: 1F0 012 206-001

Kompaktowa wersja halogenu dalekosiężnego, w 100% wykonany w technologii LED. Reflektor dodatkowy Luminator X-LED jest dostępny z chromowym lub czarnym pierścieniem ozdobnym. Nowość na rynku. Cena za komplet (2 sztuki halogenów).
+ -

Opis

Szczegóły

Hella Luminator X-LED

Dodatkowy reflektor świateł drogowych z wysokowydajnymi diodami LED

Diodowe halogeny dalekosiężne to domena halogenów w wersji premium. Hella przedstawiła kolejną nowość, mimo że to już 3 z kolei w pełni diodowy reflektor dalekosiężny. Dzięki zastosowaniu diod LED, reakcja na przełącznik włączenia tych świateł jest natychmiastowa, bez żadnego opóźnienia! Diody te są wysokowydajne, dzięki czemu zapewniają duży zasięg, widoczny na obrazku. Ten mały halogen posiada podwójny odbłyśnik, który też pozytywnie wpływa na jakość świecenia tego reflektora. Reflektor dodatkowy Luminator X-LED jest dostępny z chromowym lub czarnym pierścieniem ozdobnym.

Idealny do OFF-ROADu

Halogen Luminator X-LED firmy HELLA ma możliwość stosowania w samochodach terenowych. Głębokość brodzenia w czystej wodzie do 0,5 m przez maksymalnie 5 minut. Halogeny nie posiadają żadnego wentylatora, ponieważ specjalnie wyprofilowane żebra z tyłu halogenu służą do pasywnego odprowadzania ciepła. Moduł elektroniczny jest zintegrowany i schowany w obudowie tego halogenu, dzięki czemu montaż tego halogenu jest znacznie prostszy. Obudowa jest oczywiście wykonana z metalu, a halogen jest wyposażony w stabilny wspornik.

Halogen bezobsługowy

Reflektory Hella Luminator X-LED posiadają wysokowydajne diody LED, które mają bardzo długą żywotność, znacznie dłuższą niż jakiekolwiek inne rozwiązania.Dodatkowo, mogą zostać podłączone do instalacji 12V i 24V. Pobór mocy to 40W. Liczba referencyjna to 37,5.

Szczegóły

Informacje dodatkowe

Napięcie 12V, 24V
Typ halogenu Dalekosiężny
Typ żarówki LED
Żarówki W zestawie
Funkcja św. pozycyjnych Nie
Kąt montażu Nie
Uchwyt montażowy W zestawie
Osłona halogenu Za dopłatą
Wymiary 145 x 127 x 116 mm
Homologacja ECE E4 0417
Cena katalogowa Nie

Wysyłka i zwroty

Wysyłka towaru


Z okazji promocji w naszej firmie, do odwołania wysyłka gratis dla zamówień powyżej 200 zł. Zachęcamy do odbioru zamówionego towaru w siedzibie naszej firmy, po uzgodnieniu telefonicznym:

Auto-West
ul. Waryńskiego 19
95-070 Aleksandrów Łódzki

Nr konta do przelewu: 09 1090 2705 0000 0001 0854 1816 (BZWBK)Poniżej szczegóły i opcje wysyłki zamówienia:

Sposób wysyłkiCzas realizacjiKoszt
Poczta Polska (wysyłka priorytetowa)
wpłata na konto
1-3 dni robocze16 zł
0 zł
Poczta Polska (wysyłka priorytetowa)
za pobraniem
1-3 dni robocze21 zł
0 zł
Wysyłka kurierem
wpłata na konto
1 dzień roboczy25 zł
0 zł
Wysyłka kurierem
za pobraniem
1 dzień roboczy30 zł
0 zł
Odbiór osobisty po uzgodnieniu telefonicznym
Auto-West
ul. Waryńskiego 19,
95-070 Aleksandrów Łódzki
--

Zwroty


Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Pełne informacje na temat dostawy, reklamacji i zwrotów znajdziecie Państwo na stronie: Dostawa i zwroty

DARMOWA DOSTAWA

przy zamówieniu powyżej 200 zł

603 06 88 33 / 42 658 58 50

[email protected]
Serwis oświetlenia samochodowego

W naszej firmie oferujemy również profesjonalny serwis oświetlenia samochodowego w okolicach Łodzi. Na co dzień zajmujemy się przeróżnymi problemami związanymi z oświetleniem każdego rodzaju pojazdów:

  • samochodów osobowych,
  • samochodów dostawczych,
  • samochodów ciężarowych,
  • motocykli,
  • quadów,
  • i wiele innych!

Przez ostatnie lata, nasz serwis gościł kilka tysięcy przeróżnych samochodów, które możecie Państwo podziwiać w naszej galerii zdjęć. Niektóre z nich to naprawdę ciekawostki na skalę światową!