Lampy dzienne

Zestaw Hella LED 90 mm

HELLA Zestaw Hella LED 90 mm

749,00 zł / komplet

Dostępność: W magazynie

SKU: 2PT 009 599-811

Okrągłe światła do jazdy dziennej z czarną, aluminiową obudową. Wysokiej jakości lampy, przeznaczone do montażu uniwersalnego - idealnie mieszczą się w kratkach zderzaka, np. w miejsce halogenu.
+ -

Opis

Szczegóły

Hella LED okrągłe 90mm

Nowoczesna funkcjonalność LED

Zestaw halogenów do jazdy dziennej od Hella oferuje doskonale zoptymalizowane parametry użytkowe. Dwie lampy przednie zapewniają maksymalne pole widoczności, przy zachowaniu minimalnych wymagań energetycznych (pobór jedynie 5W). Lampy Hella LED wykorzystują okrągłą konstrukcją pozwalająca na skupieniu wiązki świetlnej na danym obszarze, co umożliwia uzyskanie lepszej i większej widoczności.

Opcja samodzielnego montażu

Lampy do jazdy dziennej Hella LED skonstruowane zostały z zachowaniem technologii LED. Jest to nowoczesny i bardziej wydajny sposób dostarczania światła. Żarówki charakteryzują się długą i bezproblemową użytkowością. Halogeny wykazują prostotę montażową. Ograniczona konstrukcja pozwala na samodzielnie instalowanie elementów.

Kompletny zestaw produktowy

W zestawie znajduje się rozbudowana instrukcja obsługi, pozwalająca na bezproblemowe korzystanie z zakupionego sprzętu. Znajdziemy tam również niezbędne okablowanie oraz części mocowania. Jest to zatem pełny zestaw wszystkich części koniecznych do zapewnienia odpowiedniego działania lamp. Warto również nadmienić, iż całość pozostaje w bardzo atrakcyjnej cenie zakupu.

Szczegóły

Informacje dodatkowe

Wersja Nie
Typ żarówki Nie
Napięcie 12V, 24V
Funkcja św. pozycyjnych Nie
Uchwyt montażowy W zestawie
Wymiary 90 x 90 x 65.5 mm
Homologacja SAE / ECE
Cena katalogowa -0

Wysyłka i zwroty

Wysyłka towaru


Z okazji promocji w naszej firmie, do odwołania wysyłka gratis dla zamówień powyżej 200 zł. Zachęcamy do odbioru zamówionego towaru w siedzibie naszej firmy, po uzgodnieniu telefonicznym:

Auto-West
ul. Waryńskiego 19
95-070 Aleksandrów Łódzki

Nr konta do przelewu: 09 1090 2705 0000 0001 0854 1816 (BZWBK)Poniżej szczegóły i opcje wysyłki zamówienia:

Sposób wysyłkiCzas realizacjiKoszt
Poczta Polska (wysyłka priorytetowa)
wpłata na konto
1-3 dni robocze16 zł
0 zł
Poczta Polska (wysyłka priorytetowa)
za pobraniem
1-3 dni robocze21 zł
0 zł
Wysyłka kurierem
wpłata na konto
1 dzień roboczy25 zł
0 zł
Wysyłka kurierem
za pobraniem
1 dzień roboczy30 zł
0 zł
Odbiór osobisty po uzgodnieniu telefonicznym
Auto-West
ul. Waryńskiego 19,
95-070 Aleksandrów Łódzki
--

Zwroty


Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Pełne informacje na temat dostawy, reklamacji i zwrotów znajdziecie Państwo na stronie: Dostawa i zwroty

DARMOWA DOSTAWA

przy zamówieniu powyżej 200 zł

603 06 88 33 / 42 658 58 50

[email protected]
Serwis oświetlenia samochodowego

W naszej firmie oferujemy również profesjonalny serwis oświetlenia samochodowego w okolicach Łodzi. Na co dzień zajmujemy się przeróżnymi problemami związanymi z oświetleniem każdego rodzaju pojazdów:

  • samochodów osobowych,
  • samochodów dostawczych,
  • samochodów ciężarowych,
  • motocykli,
  • quadów,
  • i wiele innych!

Przez ostatnie lata, nasz serwis gościł kilka tysięcy przeróżnych samochodów, które możecie Państwo podziwiać w naszej galerii zdjęć. Niektóre z nich to naprawdę ciekawostki na skalę światową!