Hella LED 90 mm + pozycje

HELLA Hella LED 90 mm + pozycje

0,00 zł / 1 szt.

Dostępność: Na zamówienie

SKU: 2PT 009 599-131, 2PT 009 599-141

Okrągłe lampy do jazdy dziennej, które oprócz funkcji świateł dziennych mają dodatkowo wbudowaną opcję świateł pozycyjnych! W opakowaniu znajduje się tylko lampa, bez zestawu montażowego i elektrycznego!
+ -

Opis

Szczegóły

Hella LED okrągłe

Z funkcją świateł pozycyjnych

Okrągłe lampy do jazdy dziennej, które oprócz funkcji świateł dziennych mają dodatkowo wbudowaną opcję świateł pozycyjnych. Wyjątkowa propozycja firmy HELLA, która doskonale nadaje się np. do sprowadzonych samochodów amerykańskich, gdzie funkcja świateł pozycyjnych ułatwia dostosowanie oświetlenie samochodowego do norm europejskich.

Pojedyncza sztuka

Firma HELLA zdecydowała się sprzedawać te lampy jedynie na sztuki. W opakowaniu znajduje się jedynie lampa - bez zestawu montażowego i elektrycznego. W naszej ofercie posiadamy specjalne uchwyty montażowe i wiązki elektryczne, aby ułatwić montaż naszym Klientom. W razie zainteresowania, prosimy o kontakt.

Lewa / prawa strona

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż lewa i prawa lampa różnią się od siebie. Każda z nich jest wyprofilowana pod odpowiednim kątem, tak aby dostarczać jeszcze więcej światła i być lepiej widocznym na drodze. Kąt pochylenia szyby jest niewielki. Rzadko kiedy spotykamy na drogach samochody z "płaskim" przodem - prawie każdy zderzak jest wyprofilowany pod kątem.

Szczegóły

Informacje dodatkowe

Wersja Nie
Typ żarówki Nie
Napięcie 12V, 24V
Funkcja św. pozycyjnych Tak
Uchwyt montażowy Za dopłatą
Wymiary 90 x 90 x 65.5 mm
Homologacja SAE / ECE
Cena katalogowa -0

Wysyłka i zwroty

Wysyłka towaru


Z okazji promocji w naszej firmie, do odwołania wysyłka gratis dla zamówień powyżej 200 zł. Zachęcamy do odbioru zamówionego towaru w siedzibie naszej firmy, po uzgodnieniu telefonicznym:

Auto-West
ul. Waryńskiego 19
95-070 Aleksandrów Łódzki

Nr konta do przelewu: 09 1090 2705 0000 0001 0854 1816 (BZWBK)Poniżej szczegóły i opcje wysyłki zamówienia:

Sposób wysyłkiCzas realizacjiKoszt
Poczta Polska (wysyłka priorytetowa)
wpłata na konto
1-3 dni robocze16 zł
0 zł
Poczta Polska (wysyłka priorytetowa)
za pobraniem
1-3 dni robocze21 zł
0 zł
Wysyłka kurierem
wpłata na konto
1 dzień roboczy25 zł
0 zł
Wysyłka kurierem
za pobraniem
1 dzień roboczy30 zł
0 zł
Odbiór osobisty po uzgodnieniu telefonicznym
Auto-West
ul. Waryńskiego 19,
95-070 Aleksandrów Łódzki
--

Zwroty


Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Pełne informacje na temat dostawy, reklamacji i zwrotów znajdziecie Państwo na stronie: Dostawa i zwroty

DARMOWA DOSTAWA

przy zamówieniu powyżej 200 zł

603 06 88 33 / 42 658 58 50

[email protected]
Serwis oświetlenia samochodowego

W naszej firmie oferujemy również profesjonalny serwis oświetlenia samochodowego w okolicach Łodzi. Na co dzień zajmujemy się przeróżnymi problemami związanymi z oświetleniem każdego rodzaju pojazdów:

  • samochodów osobowych,
  • samochodów dostawczych,
  • samochodów ciężarowych,
  • motocykli,
  • quadów,
  • i wiele innych!

Przez ostatnie lata, nasz serwis gościł kilka tysięcy przeróżnych samochodów, które możecie Państwo podziwiać w naszej galerii zdjęć. Niektóre z nich to naprawdę ciekawostki na skalę światową!