Adaptacje

Adaptacje, lifting, retrofitting, doposażenie auta - tyle określeń, ale cel wspólny - zmiana wyposażenia czy też wyglądu Państwa samochodu na lepszy model! Montaż świateł ksenonowych, full-led, tylnych LED, doposażenie w system samopoziomowania czy spryskiwaczy reflektorów. Lista tak naprawdę się nie kończy, każda marka i każdy model to niekończąca się lista opcji. Najczęściej adaptacje te wykonujemy na oświetleniu samochodu, ale posiadamy również odpowiednią wiedzę i narzędzia, aby takie doposażenie wykonać w całym aucie. Przy okazji liftingu oświetlenia, często zmieniamy również pakiet zderzaków przednich i tylnych, stylizując auto np. na wersję Mercedes AMG czy BMW M-pakiet. Nie ma rzeczy niemożliwych, chętnie podejmiemy się kolejnych wyzwań.

W kategorii tej przedstawiamy tylko przykładowe, najbardziej popularne adaptacje, które wykonujemy w naszej firmie. Jeśli Państwa samochód nie jest tu wymieniony lub macie Państwo jakieś pytania - prosimy o kontakt - na pewno jesteśmy w stanie pomóc. Za nami lata doświadczeń...

Najlepiej świadczy o tym nasza galeria zdjęć, w której zamieściliśmy część naszych adaptacji - zapraszamy do naszej galerii zdjęć.